Wczytuję dane...
Model: EUFYCAM INDOOR 2K
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: eufy

Kamera wewnętrzna eufy Indoor Camera 2K zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa domowników. Urządzenie posiada ruchomą głowicę zapewniającą obrót kamery w poziomie 360 stopni oraz 96 stopni w pionie. Dzięki temu kamera może rozpoznać człowieka oraz podążać za jego ruchem. 

Urządzenie sprawdzi się doskonale jako elektroniczna niania dzięki funkcji rozpoznawania płaczu dziecka. Wykorzystanie wysokiej jakości matrycy pozwala dostrzec wszystkie szczegóły nawet nocą. 

Dzięki aplikacji eufy Security na urządzenia z systemem Apple oraz Android użytkownik ma stały dostęp do obrazu z kamery w dowolnym momencie. Kamera współpracuje z innymi urządzeniami z ekosystemu eufy. Kamera została zaprojektowana tak, aby mogła pracować nie zależnie dzięki czemu nie wymaga centrali do działania, a konfiguracja jest prosta i intuicyjna.

Zarejestrowany obraz oraz dźwięk z monitoringu mogą być przechowywane w lokalizacji wybranej przez użytkownika w chmurze lub lokalnie na karcie SD o pojemności do 128GB.

Dane są chronione dzięki 256 bitowemu szyfrowaniu, a dostęp do obrazu możliwy jest tylko po zalogowaniu do aplikacji eufy Security

Urządzenia eufy są zintegrowane z asystentami głosowymi Apple Siri, Google Assistant oraz Amazon Alexa dzięki czemu można nimi sterować głosowo. 

Parametry techniczne:

Jakość obrazu: 2K, 2048 x 1080
Pole widzenia: 125 stopni
Zakres obrotu: 360 stopni
Zakres ruchu w pionie: 96 stopni
Nagrania nocne: tak, podczerwień
Interkom: tak
Rozpoznawanie człowieka: wbudowane
Rozpoznawanie zwierzęcia: wbudowane
Nagrywanie: 24/7
Zaznaczanie stref: tak, do dwóch stref
Zapis: lokalny na karcie SD oraz w chmurze

Polecamy

hbdhndhndh