Wczytuję dane...
Model: EUFYCAM 2 PRO 3+1
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: eufy

Zestaw trzech kamer eufycam 2 PRO oraz centrala sterująca zapewniają domownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Kamera zapewnia podgląd obrazu i dźwięku na żywo w smartfonie dzięki dedykowanej aplikacji. Centrala posiada wbudowaną pamięć 16 GB do przechowywania zapisanego obrazu. Pełni również funkcję repeatera Wi-Fi.

eufycam 2 PRO wyposażona jest w akumulator dzięki, któremu może pracować, aż do 12 miesięcy. Łatwy system montażu oraz prosta obsługa to idealne rozwiązanie dla osób szukających inteligentnego monitoringu w domu lub mieszkaniu.

Kamera wyposażona jest w sztuczną inteligencję, która analizuje obraz oraz wysyła powiadomienia tylko w chwili naruszenia bezpieczeństwa. Sztuczna inteligencja potrafi odróżnić człowieka od zwierzęcia, a funkcja programowania strefowego umożliwia na wysyłanie powiadomień jedynie w sytuacji wykrycia ruchu we wskazanym miejscu.

Dzięki stałej dwukierunkowej komunikacji z centralą kamera może uruchomić wbudowany w centralę alarm oraz dzięki aplikacji zainstalowanej na telefonie użytkownik może nawiązać rozmowę. System w każdej chwili można rozbudować o inne elementy ekosystemu eufy m.in. dodatkowe kamery, wideofon czy też czujniki ruchu, aby stworzyć kompleksowe zabezpieczenie domu.

eufycam 2 PRO została zaprojektowana z myślą o ochronie domu i portfela użytkowników. Zakup urządzenia nie wiążę się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Doskonała optyka od Sony zapewnia najwyższą jakość obrazu nie zależnie od pory dnia. W nocy urządzenie korzysta z zaawansowanego noktowizora dzięki czemu widać wszystkie szczegóły obrazu nawet w bardzo słanym świetle. 

Urządzenia eufy są zintegrowane z asystentami głosowymi Apple Siri, Google Assistant oraz Amazon Alexa dzięki czemu można nimi sterować głosowo. 

Parametry techniczne:

Rozdzielczość: 2K
Zasilanie: akumulator 13400mAh
Czas ładowania: 12 godzin
Czas pracy na jednym ładowaniu: do 12 miesięcy
Zabezpieczenie: szyfrowanie 256 bitów
Stopień wodoodporności: IP67
Mocowanie kamery: magnetyczne / przykręcany uchwyt
Noktowizja: tak, w oparciu o przetwornik Sony IMX307
Alarm antykradzieżowy wbudowany w kamerę: tak

Pamięć wbudowana centrali: 2000min, 16GB eMCC
Pamięć zewnętrzna: możliwość podłączenia zewnętrzne USB
Wbudowana syrena w centralę: tak
Maksymalna liczba kamer obsługiwanych przez centralkę: 16

Polecamy

hbdhndhndh