Wczytuję dane...
Fibaro

Ekosystem urządzeń składających się na inteligentny dom od FIBARO to odpowiedź na wszystkie potrzeby, jakie mogą mieć użytkownicy nieruchomości szukający kompleksowych rozwiązań z zakresu automatyki domowej.
W zależności od Twoich oczekiwań, możesz w intuicyjny sposób zbudować prosty układ automatyki do realizacji podstawowych zadań, bądź zaawansowany system do zarządzania każdym aspektem Twojego domu, mieszkania lub budynku firmowego. Zestawy Smart Home mogą składać się od kilku do kilkunastu/kilkudziesięciu elementów.
Innowacyjne urządzenia FIBARO umożliwiają budowę systemów czuwających m.in. nad bezpieczeństwem, komfortem, oświetleniem, ogrzewaniem czy roletami. 

Atutem produktów FIBARO jest możliwość współpracy z urządzeniami firm trzecich, np. asystentami głosowymi Asystent Google, Amazon Alexa czy Apple Siri, urządzeniami do podlewania ogrodu, instalacją fotowoltaiczną oraz systemami integrującymi jak IFTT oraz Homey.
Niezależnie od wielkości Twojego systemu, FIBARO daje możliwość zdalnego dostępu przez smartfona lub szyfrowaną stronę internetową z dowolnego miejsca na świecie - byś zawsze miał kontrolę.

hbdhndhndh