Wczytuję dane...
Model: HEALTHY HOME COACH
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: Netatmo

Żyj w zdrowszym domu!
Każdy pragnie zapewnić swoim bliskim jak najzdrowsze warunki życia z Inteligentnym Czujnikiem Jakości Powietrza Netatmo to możliwe! Bez względu na to, czy chodzi o poziom natężenia dźwięków wpływających na spokojny sen, czy też wilgotność powietrza odpowiednią dla dziecka chorego na astmę - Czujnik zbierze istotne dane, wskaże potencjalne problemy i zaproponuje rozwiązania.

Urządzenie wyposażone jest w 4 precyzyjne czujniki:

Wilgotność - dokładnie wiesz, kiedy włączyć, a kiedy wyłączyć nawilżacz.

Jakość powietrza - dowiedz się, jak zmniejszyć poziom zanieczyszczenia powietrza w domu.

Hałas - kontroluj poziom hałasu, aby w nocy spać spokojnie.

Temperatura - zapewnij sobie idealną temperaturę w dzień i w nocy.

Monitoruj zmiany w otoczeniu, by poprawić swoje samopoczucie
Godzina, dzień, tydzień, miesiąc, rok i więcej! Uzyskaj dostęp do historii pomiarów w Twoim domu i analizuj wpływ swoich działań na środowisko. Wdrażaj dobre nawyki, by poprawić swoje samopoczucie.

Dlaczego to takie ważne?
Dobre samopoczucie i Twój komfort zależy przede wszystkim od warunków panujących w Twoim domu. Jeśli jest za zimno lub zbyt wilgotno albo gdy poziomy zanieczyszczenia powietrza i hałasu są zbyt wysokie, możesz czuć się źle. Inteligentny Czujnik Jakości Powietrza w Pomieszczeniach Netatmo podpowie Ci, co należy poprawić, aby zapewnić sobie zawsze świetne samopoczucie w domu.

Dzięki Inteligentnemu Czujnikowi Jakości Powietrza w Pomieszczeniach Netatmo skutecznie się zrelaksujesz dzięki kontroli warunków środowiskowych w Twoim domu. Bóle głowy, zmęczenie, apatia, kaszel, alergie czy astma – wszystko to może być oznaką braku pełnej kontroli nad tym środowiskiem. 

Dobre warunki w sypialni to klucz do zdrowego snu. Bez względu na to, czy chodzi o monitorowanie poziomu hałasu, kontrolowanie jakości powietrza czy regulowanie temperatury podczas snu, dzięki naszemu Czujnikowi Jakości Powietrza zawsze wiesz, co trzeba zrobić. Sprawdź historię danych dotyczących tych parametrów i zapewnij sobie zdrowszy sen.

Temperatura, jakość powietrza i poziom hałasu to czynniki wpływające na Twoją produktywność i zdolność koncentracji. To wszystko wpływa na to czy Twoja praca z domu jest efektywna czy też jesteś zdekoncentrowany i ciężko ci się skupić na pracy. Stwórz doskonałe środowisko pracy w swoim domu – czy to dla siebie, czy też dla nastolatków odrabiających lekcje lub przygotowujących się do egzaminów.

Proste i wygodne rozwiązanie

Elegancki wygląd - obudowa Czujnika Jakości Powietrza jest smukła i elegancka. Doskonale pasuje do każdego wnętrza.

Zdalny dostęp - wystarczy zalogować się do naszej aplikacji z dowolnego miejsca, aby uzyskać dostęp do danych dotyczących warunków panujących u siebie w domu.

Ustawienia - łatwa konfiguracja sieci Wi-Fi. Bez abonamentu i bez opłat.

Inteligentny dom - sprawdzanie stanu środowiska domowego nigdy nie było prostsze – wystarczy zadać pytanie na głos lub je napisać

Łatwa obsługa - wystarczy, że stukniesz w górną część urządzenia, a Czujnik Jakości Powietrza zaświeci się i natychmiast da znać, czy w Twoim domu panują zdrowe warunki.

Łatwa rozbudowa - aby zapewnić lepszą kontrolę nad swoim domem możesz umieścić Inteligentny Czujnik Jakości Powietrza w każdym pomieszczeniu, które jest istotne dla Ciebie i Twoich bliskich.

Parametry techniczne:

Wymiary: 45 x 45 x 155 mm
Częstotliwość rejestracji: co 5 minut

Temperatura zakres pomiaru: 0°C do 50°C
Dokładność: ± 0,3°C

Wilgotność zakres pomiaru: 0 do 100%
Dokładność: ± 3%

Czujnik CO2 zakres pomiaru: 0 do 5000 ppm
Dokładność: ± 50 ppm (0 do 1000 ppm) lub ± 5 % (1000 – 5 000 ppm)

Miernik poziomu dźwięku zakres pomiaru: 35 do 120 dB
Aplikacja: bezpłatna, pomoc techniczna przez cały okres eksploatacji, bez opłaty abonamentowej. Dostępna w sklepach App Store(iOS 9 lub nowszy) i Google Play (Android 4.2 lub nowszy)
Wymagana konfiguracja: Niezbędny szerokopasmowy dostęp do internetu, publiczne punkty dostępu Wi-Fi (hotspoty) nie są obsługiwane
Komunikacja: Zgodność z Wi-Fi 802.11 b/g/n (2,4 GHz)
Obsługiwane zabezpieczenia: Open/WEP/WPA/WPA2 Personal (TKIP i AES)
Zasilanie: za pomocą zasilacza sieciowego USB

Maksymalna liczba urządzeń (smartfon, tablet i laptop) na Czujnik Jakości Powietrza: nieograniczona
Maksymalna liczba Czujników Jakości Powietrza w pomieszczeniach na każde konto: nieograniczona
Maksymalna liczba użytkowników, którym możesz udostępnić Czujnik Jakości Powietrza: nieograniczona
Inne funkcje:

  • Wskaźnik świetlny umożliwiający bezpośredni odczyt CO2
  • Dostępność z poziomu wielu urządzeń

Zawartość zestawu:

  • 1 Inteligentny Czujnik Jakości Powietrza w Pomieszczeniach
  • 1 zasilacz
Polecamy

hbdhndhndh