Wczytuję dane...
Model: SMART ALARM SYSTEM
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: Netatmo

Chroń swój dom dzięki pełnemu rozwiązaniu zapewniającemu bezpieczeństwo i zdolnemu udaremnić włamania

Zapomnij o strachu przed włamaniem! Dzięki Inteligentnemu Systemowi Alarmowemu z Kamerą od Netatmo pomyślał o wszystkim i oferuje Ci kompleksową ochronę Twojego domu lub mieszkania, nareszcie będziesz miał prawdziwy spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Dzięki rozwiązaniom od Netatmo możesz spokojnie wyjechać, a profesjonalne urządzenia Inteligentna Kamera Domowa, Inteligentne Czujniki Okien i Drzwi oraz Inteligentny Alarm Domowy Netatmo dokładnie wszystko obserwują i pilnują Twojego domu.

Zachowaj ostrożność i działaj zanim dojdzie do włamania

Twój Inteligentny System Alarmowy z Kamerą Netatmo poinformuje Cię zanim dojdzie do włamania. Jak? Inteligentne Czujniki Okien i Drzwi umieszczone na drzwiach i oknach rozpoznają wszelki ruch lub wibrację, sygnalizując, że ktoś chce otworzyć okno lub drzwi.

W przypadku wykrycia zagrożenia otrzymujesz natychmiast powiadomienie w aplikacji zainstalowanej na Twoim na smartfonie. Chcesz działać? To łatwe. Ustaw parametry Systemu Alarmowego w taki sposób, aby Inteligentny Alarm Domowy uruchomił się automatycznie przy każdej próbie wtargnięcia.

Nieproszony gość w Twoim Domu?

Twój system alarmowy Cię ostrzeże wysyłając powiadomienie i wideo z włamania, a Inteligentny Alarm Domowy wystraszy włamywacza i zmusi do ucieczki dzięki automatycznej emisji ogłuszającego sygnału o natężeniu 110 dB.

Łatwa instalacja, którą możesz wykonać samodzielnie w kilka minut

Inteligentne i proste, to atuty produktów Netatmo. Bez trudu możesz samodzielnie zainstalować całość swojego Inteligentnego Systemu Alarmowego z Kamerą.

Pobierz na smartfona aplikację Netatmo Security, aby połączyć poszczególne elementy. Wystarczy, że umieścisz Inteligentny Alarm Domowy przy wejściu i przykleisz Inteligentne Czujniki Okien i Drzwi w miejscach, które mają być monitorowane. I masz zapewnioną ochronę!

Pełna ochrona Twojego domu możliwa jest dzięki współpracy kilku urządzeń od Netatmo takich jak: Inteligentna Kamera, Inteligentny Alarm, Inteligentne Czujniki. Dzięki tej współpracy możliwe jest:

Automatyczne włączenie/wyłączenie ułatwi Ci życie

Zamknięte w pośpiechu drzwi, aby nie spóźnić się na pociąg i niewłączony z tego powodu Inteligentny System Alarmowy z Kamerą? Bez paniki! System automatycznie włącza się i wyłącza, gdy wychodzisz lub wracasz do domu.

Koniec z fałszywymi alarmami
Nie bądź niepokojony bez powodu i nie zakłócaj spokoju sąsiadom nieuzasadnionymi alarmami.

Wstępnie zarejestrowane dźwięki imitują obecność domowników

Jeśli chcesz odstraszyć intruzów, ostrożności nigdy za wiele. Inteligentny System Alarmowy z Kamerą Netatmo oferuje też wybór nagrań odgłosów, włącznie z szczekaniem, krzykiem dzieci czy szumem odkurzacza, które możesz odtworzyć w dowolnym momencie imitując obecność domowników. 

Polecamy

hbdhndhndh