Wczytuję dane...
Model: SMOKE ALARM
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: Netatmo

Jeszcze lepsza ochrona Twojego domu dzięki alertom przesyłanym na Twojego smartfona oraz baterii zapewniającej 10 lat działania*

Inteligentny Czujnik Dymu Netatmo to oparte na technologii fotoelektrycznej (optycznej) urządzenie zwiększające poziom bezpieczeństwa w Twoim domu. Po wykryciu pożaru Czujnik Dymu niezwłocznie wysyła ostrzeżenie bezpośrednio do Twojego smartfona. Dzięki temu możesz zareagować nawet, gdy przebywasz poza domem. Jeśli jesteś w domu o niebezpieczeństwie poinformuje Cię głośna syrena o sile 85 dB.

10-letni okres trwałości baterii*

Inteligentny Czujnik Dymu Netatmo posiada specjalną wbudowaną baterię wystarczającą na 10 lat* ciągłego użytkowania co oznacza, że nie trzeba martwić się o zasilanie czujnika przez całą dekadę. Odpowiada to okresowi eksploatacji samego czujnika, dlatego w tym czasie każdy pożar zostanie w porę zauważony. Po 10 latach zaleca się wymianę wszystkich czujników dymu na nowe.

Gdzie zamontować Inteligentny Czujnik Dymu?

W celu zapewnienia optymalnego poziomu bezpieczeństwa i ochrony przed ogniem należy zainstalować Inteligentny Czujnik Dymu we wszystkich sypialniach, pokojach dzieci i korytarzu. Dla większego bezpieczeństwa dodatkowe Inteligentne Czujniki Dymu można zamontować w salonie, na poddaszu i w piwnicy. 

Automatyczna diagnostyka

Zastanawiasz się czasami czy Twój domowy czujnik dymu działa prawidłowo? Inteligentny Czujnik Dymu stale monitoruje stan baterii, kontroluje sprawność mechanizmu wykrywania dymu i sprawdza łączność z siecią Wi-Fi. W razie jakichkolwiek problemów technicznych automatycznie otrzymasz powiadomienie na swojego smartfona.

Ostrzeżenie o niskim poziomie baterii

Inteligentny Czujnik Dymu wysyła ostrzeżenia na smartfona w przypadku, gdy żywotność baterii zbliża się do końca 10-letniego okresu eksploatacji*. Komunikat ten oznacza również konieczność wymiany urządzenia.

Przypomnienia o kontroli dźwięku

Aplikacja pozwala ustawić miesięczne, półroczne lub coroczne przypomnienia o konieczności przetestowania Inteligentnego Czujnika Dymu.

Samodzielny produkt

Inteligentny Czujnik Dymu to całkowicie samodzielny produkt. Nie potrzebuje on do pracy żadnej centralki zarządzającej inteligentnym domem.

Inteligentny Czujnik Dymu zapewniający pełną ochronę dzięki:

 • Optycznemu (fotoelektryczny) czujnikowi dymu
 • 85 dB alarmowi akustycznemu po wykryciu dymu
 • Łączność z Wi-Fi umożliwiająca zdalne wywoływanie alarmu
 • Wbudowanej baterii wystarczające na 10 lat*
 • Wbudowana dioda LED informująca o statusie urządzenia
 • Technologia Bluetooth Low Energy (BLE) do zdalnej obsługi funkcji Hush i współpracy z zestawem HomeKit

Parametry techniczne:

Poziom głośności alarmu: 85 dB
Wymiary:

 • Średnica: 115 mm
 • Głębokość: 44 mm

Zasilanie: wbudowana bateria wystarczająca na 10 lat*
Komunikacja: Wi-Fi 802.11 b/g/n (2,4 GHz), Open/WEP/WPA/WPA2-Personal, Bluetooth 4.2 Low Energy (BLE). Niezbędny jest szerokopasmowy dostęp do bezprzewodowego internetu. Publiczne punkty dostępu (hotspoty) nie są obsługiwane.
Uwaga: Inteligentny Czujnik Dymu wykrywa dym i uruchamia alarm nawet wtedy, jeśli połączenie z Wi-Fi nie zostanie skonfigurowane. Jest ono natomiast wymagane, aby otrzymywać powiadomienia na smartfona.

Aplikacja: bezpłatna. Aplikacja dostępna w App Store/Google Play. 

Kompatybilność aplikacji: wymagany system iOS 10 lub nowszy. Wymagany system Android 5.0 lub nowszy z technologią Bluetooth 4.2 Low Energy (BLE). Obsługa komputerów PC i Mac poprzez aplikację w przeglądarce
Obsługa przeglądarek: aplikacja w przeglądarce internetowej sieci dostępna dla dwóch najnowszych wersji przeglądarek: Chrome, Safari, Firefox, Internet Explorer.
Uwaga: zdalna obsługa funkcji wyciszania alarmu i testowania Inteligentnego Czujnika Dymu nie jest dostępna na aplikacji w przeglądarce internetowej

Zawartość Zestawu:

 • Inteligentny Czujnik Dymu
 • 1 mocowanie
 • 2 wkręty i 2 kotwy
 • Instrukcja obsługi

*Okres eksploatacji przy standardowym użytkowaniu. Może on ulec zmianie w zależności od sposobu użytkowania Inteligentnego Czujnika Dymu. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie: https://netatmo.com/usage/nsd

Polecamy

hbdhndhndh