Wczytuję dane...
Model: NUKI Keypad
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: NUKI

Dzięki Nuki Keypad nie musisz używać kluczy i nie musisz pamiętać, aby przekazać ich swoim gościom – od teraz możesz otwierać drzwi przy użyciu kodu. Każdy użytkownik może otrzymać unikatowy kod dostępu, który będzie aktywny przez określony okres czasu. Nuki Keypad to idealne uzupełnienie ekosystemu Nuki w mieszkaniach wynajmowanych krótkoterminowo.

Klawiatura jest montowana na zewnątrz budynku przy drzwiach wejściowych poprzez przyklejenie jej do ramy drzwi lub przykręcenie jej na ścianie lub futrynie drzwi. Nuki Keypad może być używany z dowolną Smart Lock Nuki. Zarządzanie klawiaturą odbywa się z poziomu aplikacji Nuki. Klawiatura może jednocześnie przechowywać do 99 różnych kodów dostępu. Ty decydujesz, jakie uprawnienia otrzymuje każdy z użytkowników. Dzięki dziennikowi aktywności aplikacji Nuki zawsze możesz śledzić, kto wchodzi do Twojego domu.

Podobnie jak cała rodzina produktów Nuki, klawiatura została zaprojektowana przez EOOS. Posiada jasne podświetlenie, które optymalną obsługę nawet w nocy. 

Parametry techniczne:

Komunikacja: Bluetooth 5

Liczba obsługiwanych indywidualnych kodów: do 100

Zasilanie: 2x bateria CR2032

Czas pracy baterii: 1 rok

Wymiary: 90 x 30 x 15 mm

Norma odporności: IP65

Waga: 30g

 

Polecamy

hbdhndhndh