Wczytuję dane...
Model: OPENER
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 4 dni
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: NUKI

Nuki Opener pozwala przekształć domofon w element inteligentnego domu. Dzięki niemu otworzysz drzwi do klatki schodowej z poziomu telefonu lub naciskając jeden przycisk. Nuki Opener łączy się z internetem za pośrednictwem Nuki Bridge i daje możliwość zdalnego sterowania dostępem do drzwi.

Dzięki funkcji Ring to Open możesz otworzyć główne drzwi wejściowe budynku mieszkalnego za naciśnięciem jednego przycisku. Otwieracz Nuki rozpoznaje, że zbliżasz się do budynku i otworzy drzwi, gdy tylko zadzwonisz domofonem. Dzięki funkcji otwartych drzwi możesz sterować brzęczykiem swojego domofonu za pomocą aplikacji Nuki. Nie trzeba dodawać, że działa to również w ruchu - dzięki czemu możesz otworzyć główne drzwi wejściowe do swojego apartamentowca dla rodziny, przyjaciół lub firmy kurierskiej, gdy nie ma Cię w domu.

Tryb ciągły jest szczególnie przydatną funkcją dla firm i osób wynajmów mieszkania wakacyjne. Możesz użyć tego trybu do zdefiniowania stałych okien czasowych, w których brzęczyk jest zawsze naciskany automatycznie, gdy tylko ktoś zadzwoni dzwonkiem. W ten sposób goście Airbnb mają wygodny dostęp do budynku, nawet bez aplikacji Nuki. 

Parametry techniczne:

Komunikacja: Bluetooth 5 z Nuki Bridge

Szyfrowanie komunikacji: Tak

Zasilanie: 4x bateria AAA lub 5V micro USB

Wymiary: 70 x 70 x 25 mm

Waga: 115g

Polecamy

hbdhndhndh